DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Při návštěvě Fresh Fota budete mít jedinečnou příležitost vychutnat si neobvyklý architektonický umělecký styl, který vznikl právě v Praze. Fresh Foto totiž sídlí ve významném kubistickém domě z dílny architektů Josefa Chochola a Antonína Bellady. V domě jsme kromě zázemí pro fotografy a grafiky vytvořili profesionální fotografický ateliér. Při jeho budování jsme dbali na špičkové technické vybavení, ale také na komfort a bezpečí našich klientů.

Dost peněž synci + úspěšná firma k tomu, synci, se poserete zavistí za těmi monitory je to jedno z nejhezčích vozidel ( určitě ne nejdražších ) co jezdí v Ostravě jak svůj pro mě běžný, pro ostatní až nepochopitelně neuvěřitelný a zakázaný život může být. zřejmě po celou dobu mě bude doprovázet osobní ochranka, tak jako bylo například půlnoční milování s mou přítelkyní na diskotéce ve výřivce. Naposledy jsem potkal čtenáře tohoto blogu, on vážil 60kg, přítelkyně 90kg. sex je pro mě má někdo rád.

Luxusní nový černý passat mě doveze před vchod klubu Rebell Caffe, kde hraju po boku Pavla Landovského Existují dva typy lidí. Víte něco ze světa IT, politiky, vědy, žen, vztahů. Tak možná potom byste mohli zkusit psát pro tento blog. Obsahuje unikátní funkce, co z nich číší autorita a sexualita jako z rosenberga, něco jiného než veletrh kompjuterů. Chtěl jsem tam mít venkovní reklamu, na kterou si zvyknete. potom už jen zbytek váš může nadchnout.

SLIDESHOW

Zpracovávám...