O NÁS

KDO JSME

FRESH FOTO tvoří tým fotografů, grafiků a vizážistek. Spojuje nás zájem o fotografii, kreativita a chuť odvádět nadstandardně dobrou práci. Rádi překvapujeme naše klienty novými nápady, které vedou k originálním fotografiím.

FRESH FOTO je Váš osobní fotograf.

O NAŠÍ PRÁCI

Velice nám záleží na Vaší spokojenosti s průběhem a samozřejmě také výsledkem fotografování. Proto si zakládáme na špičkové technické kvalitě fotografií a to včetně profesionální postprodukce. Zajímáme se o naše klienty a víme, že jejich přání jsou velice pestrá. Proto si u nás můžete vybrat z celé řady klasických i netradičních formátů, nejrůznějších barevných zpracování fotografií a mnoha doplňkových služeb. Připravili jsme pro Vás také možnost vytvořit z Vašich fotografií působivé obrazy, kalendáře či fotoknihy.

ZÁZEMÍ (O ATELIERU)

Při návštěvě Fresh Fota budete mít jedinečnou příležitost vychutnat si neobvyklý architektonický umělecký styl, který vznikl právě v Praze. Fresh Foto totiž sídlí ve významném kubistickém domě z dílny architektů Josefa Chochola a Antonína Bellady. V domě jsme kromě zázemí pro fotografy a grafiky vytvořili profesionální fotografický ateliér. Při jeho budování jsme dbali na špičkové technické vybavení, ale také na komfort a bezpečí našich klientů.

SLIDESHOW

Zpracovávám...